Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Pięcioraczki w Poznaniu

Artykuł

Aż 30 osób uczestniczyło w niedawnym porodzie pięcioraczków w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym w Poznaniu.

Piecioraczki poznan
Autor: freepik

W minioną niedzielę wieczorem w poznańskim szpitalu przy ulicy Polnej doszło do porodu, który zdarza się raz na 50 milionów przypadków. Na świat przyszły pięcioraczki: cztery dziewczynki i chłopiec. Lekarze zdecydowali się zastosować cesarskie cięcie. Dzieci urodziły się w 29. tygodniu ciąży. Żadne z nich nie jest w stanie jeszcze oddychać samodzielnie. Najmniejsza dziewczynka waży 680 gramów, największą masę urodzeniową ma z kolei noworodek płci męskiej. Wynosi ona 1180 gramów. Rodzice mają już wybrane imiona dla swoich pociech. Nowymi mieszkańcami Wielkopolski będą więc: Anastazja, Klara, Laura, Wiktoria i Maksymilian.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat