Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Prawo

Petycja ważna dla matek już w sejmie

Artykuł

Do niższej izby polskiego parlamentu trafiła niedawno oficjalna prośba o obniżenie wieku emerytalnego kobietom, które urodziły i wychowały przynajmniej jedno dziecko.

Sejm
Autor: By I, Kpalion, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=2247495

Postulat skrócenia wieku emerytalnego o dwa lata dla matek, za każdego urodzonego i wychowanego potomka, znaleźć można w petycji, którą złożono w Sejmie. Autor prośby nie ma wątpliwości, że warto wprowadzić takie przepisy w życie, uhonorować i pomóc w ten sposób kobietom, które przyczyniają się do zwiększania przyrostu naturalnego w państwie polskim. Pomysłodawca petycji zwraca uwagę na trudną sytuację zawodową tych przedstawicielek płci pięknej, które decydują się na bycie mamami oraz na potrzebę otoczenia ich przez państwo szczególną opieką.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 3.725/5. Oceniono 4 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat