Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zabawki

Pepco wycofuje zabawkę – pozytywkę

Artykuł

Wysokie ryzyko doznania urazu przez dziecko jest powodem wycofania ze sprzedaży pozytywki So Cute w kształcie księżyca z pluszowym pingwinkiem. Sprawdź, czy masz.

Pepco wycofuje pozytywke
Autor: pepco.pl

Ze względu na zbyt silny mechanizm zwijający linkę będącą częścią produktu służącego dzieciom do zabawy, firma Pepco zdecydowała o wycofaniu z rynku pozytywki So Cute o numerze: 257203. Można ją było nabywać w dwóch wersjach kolorystycznych. Osoby, które stały się posiadaczami owego produktu, mogą zwracać go, bez pokazywania paragonu, do dowolnych sklepów Pepco. Otrzymają wtedy zwrot kosztów zakupu. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat