Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zabawki

Pepco wycofuje kilka zabawek

Artykuł

W trosce o komfort i bezpieczeństwo klientów forma Pepco zdecydowała wycofać ze sprzedaży wybrane maskotki oraz zdalnie sterowanego dinozaura.

Pepco wycofuje kilka zabawek
Autor: pepco.pl

Z powodu możliwości zbytniego nagrzewania się komory bateryjnej zdalnie sterowany dinozaur o numerze seryjnym SKU 304848 nie będzie już dostępny w sklepach Pepco. Na cenzurowanym znalazły się także maskotki przytulanki z gryzakami. Mają one następujące numery seryjne: SKU 29868202, SKU 29868302, SKU 29865902, SKU 29866102, SKU 30467601. Nie stanowią one zagrożenia dla bezpieczeństwa małych użytkowników, ale ze względu na niekomfortowy gorzki posmak, firma zaleca korzystanie z innych produktów, które znaleźć można w Pepco.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczekbody na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat