Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Patent mamy, by syn pomagał w domu

Artykuł

Nakłonienie dziecka do tego, by chętnie wywiązywało się z domowych obowiązków bywa niełatwe. Pewna mama znalazła na to sposób.

Patent-syn-pomaga-dom
Autor: freepik.com

Korzystająca w Internecie  z nicku o nazwie Simply Slowers mama dwójki pociech podzieliła się jakiś czas temu z internautami swoim skutecznym pomysłem na to, aby dzieci pomagały rodzicom w domu. Aby zmotywować swojego nastoletniego syna do włączenia się  w dbanie o otoczenie, wywiesza co dzień dla niego na lodówce wiadomość z zadaniem do wykonania. Gdy potomek dobrze wywiąże się z pracy domowej, otrzymuje hasło umożliwiające mu dostęp do Internetu. Metoda ta, jak na razie, doskonale się sprawdza. Syn internautki nie zwleka z domowymi obowiązkami. Oryginalny patent bardzo spodobał się internautom. „Rewelacja. Muszę to przećwiczyć”. „Super pomysł”. „Proste i skuteczne”. „Mama geniusz” - komentują internauci.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat