Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Patent mamy, aby nie zmywać naczyń po dzieciach, oburzył internautów

Artykuł

Dziesiątki brudnych naczyń w kuchni to zmora w bardzo wielu rodzinach. Pewna mama podpadła Internautom za sposób, w jaki czasem ułatwia sobie życie.

Patent brudne naczynia
Autor: freepik

Będąca mamą dwunastki dzieci Alicia Dougherty opublikowała jakiś czas temu w Internecie krótką relację z urodzinowej kolacji swojego 12-letniego syna. Na nagraniu widać, jak kobieta, na stole, na jednorazowym obrusie, serwuje wszystkim zgromadzonym makaron. Uwagę Internautów zwróciło to, że przed uczestnikami posiłku nie umieszczono żadnych naczyń ani sztućców. Kolację w tym dniu spożywano bowiem prosto ze stołu, przy pomocy rąk. Na video widać wyraźnie składniki urodzinowego dania: makaron oraz sos. Sos wylany na makaron prosto ze słoika, bez wcześniejszego podgrzania. "Kolacja na zimno?" - komentują Internauci. "Bez talerzy?'."To niehigieniczne" - dzielą się swoimi uwagami widzowie relacji z urodzin 12-letniego syna pani Dougherty.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat