Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Para prezydencka odwiedziła małopolskie sześcioraczki

Artykuł

Z okazji Światowego Dnia Wcześniaka prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką gościł u rodziców sześcioraczków, urodzonych w maju w jednym z krakowskich szpitali.

Para prezydencka szescioraczki
Autor: facebook.com

Państwo Klaudia i Szymon Marcowie to, na dzień dzisiejszy, rodzice jedynych w naszym kraju sześcioraczków. Prawdopodobieństwo narodzin aż tylu dzieci podczas jednego porodu jest bowiem bardzo, bardzo niewielkie. Sześcioraczki pojawiają się na świecie raz na 4,7 miliarda ciąż. Para prezydencka z wielkim zainteresowaniem i uwagą wysłuchała opowieści rodziców maluchów o ich codzienności, wyzwaniach, troskach i nadziejach. Na zdjęciach dokumenujących przebieg niecodziennej wizyty widać, że ogromną radość sprawiło gościom z Warszawy wzięcie dzieci na ręce i spędzenie czasu z Zosią, Kają, Malwinką, Nelą, Tymonem, Filipem oraz ich rodzicami.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 4.8/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat