Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Otwarto Centrum Diagnostyki Prenatalnej w Poznaniu

Artykuł

Efektem modernizacji Ginekologiczno-Położniczego Szpitala przy ul. Polnej w Poznaniu jest m.in. nowoczesne Centrum Badań Prenatalnych.

Otwarto centrum diagnostyki prenatalnej poznan
Autor: pixabay.com

Planujące zostać mamami mieszkanki Wielkopolski ucieszyć powinien fakt, że dzięki funduszom unijnym, Ministerstwu Zdrowia i sponsorom, w placówce medycznej przy ul. Polnej w Poznaniu powstało Centrum Diagnostyki Prenatalnej. Dzięki temu, gdy np. ciąża danej wielkopolanki będzie zagrożona lub gdy spodziewająca się dziecka kobieta w przeszłości poroniła, trafi ona do bardzo dobrze wyposażonego centrum, gdzie może liczyć na kompleksową, profesjonalną opiekę i zaawansowane badania genetyczne. Szpital przy ulicy Polnej doczekał się też m.in. zmodernizowania sal porodowych, sal do cesarskich cięć, neonatologii, centralnego gabinetu zabiegowego. Pieniędzy wystarczyło też na stworzenie aplikacji „Mama i dziecko”, skierowanej do kobiet ciężarnych i młodych mam, z poradami ekspertów na temat stanu błogosławionego i opieki nad noworodkiem.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat