Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

Ostrzeżenie przed rakotwórczymi smoczkami

Artykuł

Główny Inspektorat Sanitarny apeluje o nieużywanie pewnej serii kauczukowych smoczków, wyprodukowanych dla firmy Canpol. Mogą one bowiem powodować nowotwory.

Rakotworcze smoczki
Autor: Główny Inspektorat Sanitarny

Z powodu przekroczenia norm występowania pewnych związków chemicznych w smoczkach dla niemowląt Canpol, produkty te są właśnie wycofywane ze sprzedaży. Główny Inspektorat Sanitarny poinformował o potencjalnej ich szkodliwości i prosi nabywców o zaprzestanie ich użytkowania oraz zwrot do miejsca zakupu lub zniszczenie. Artykuły te mogą bowiem być rakotwórcze. Niebezpieczna seria smoczków to wyroby o numerze katalogowym 23/103 i numerze CODE 0170614 (kod EAN 5903407231037). Warto zwrócić uwagę na to, jaki smoczek używa aktualnie nasze dziecko i czy nie jest to przypadkiem ów niebezpieczny produkt.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat