Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Oryginalny list 10-letniego kibica sportowego z Irlandii

Artykuł

Będący fanem piłki nożnej 10-latek z hrabstwa Donegal napisał emocjonalny list do trenera Liverpoolu. Słynny szkoleniowiec wysłał chłopcu odpowiedź.

Oryginalny list 10latka
Autor: pixabay.com

10-letni Daragh Curley to zagorzały zwolennik drużyny Manchester United. Bardzo ubolewa więc nad tym, że jego ukochana drużyna często przegrywa mecze. Aby wspomóc klub z Manchesteru, Daragh zredagował list do trenera rywali, Juergena Kloppa. Prowadzona przez niego drużyna jest bowiem liderem angielskiej ligi piłkarskiej. Chłopiec poprosił szkoleniowca Liverpoolu o to, aby jego team poniósł w następnym meczu porażkę. „Bycie kibicem Manchesteru United jest bardzo smutne” – pożalił się w wiadomości do Juergena Kloppa 10-latek. – „Więc następnym razem, gdy Liverpool będzie grał mecz, spraw, aby przegrali. (…) Mam nadzieję, że przekonałem Cię, abyś nie wygrał kolejnego meczu i całej ligi” – apelował młody fan Manchesteru. Trener Liverpoolu przeczytał prośbę chłopca i postanowił odnieść się do niej pisemnie. Klopp przeprosił 10-latka za to, że nie może spełnić jego życzenia. „Moim zadaniem jest zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby pomóc Liverpoolowi wygrać, ponieważ miliony ludzi na całym świecie chcą, aby tak się stało, więc naprawdę nie chcę ich zawieść”. W wiadomości trenera znalazła się też pochwała dla 10-letniego Daragha. „Manchester United ma szczęście, że ma takiego kibica”.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat