Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Oryginalna akcja pomocy dzieciom w Warszawie

Artykuł

Na słupach i przystankach polskiej stolicy zawisły dziecięce kurtki. Każdy zmarznięty nieletni może się dzięki nim ogrzać.

Oryginalna pomoc warszawa
Autor: pixabay.com

"Rozgrzejmy serca dzieci" - apeluje Marcin Kozerawski, inicjator akcji, mającej na celu niesienie pomocy dzieciom z ubogich rodzin. Pomysłodawca charytatywnego przedsięwzięcia zobaczył niedawno w okolicach Dworca Centralnego w Warszawie kilkuletniego chłopca, ubranego nieadekwatnie do zimowej aury. W głowie będącego ojcem mężczyzny, pojawiła się myśl, że na pewno w stolicy jest więcej dzieci, które z powodu braku ciepłej odzieży, marzną. Pan Marcin postanowił pomóc potrzebującym nieletnim. Porozwieszał w różnych dzielnicach Warszawy opakowane w pokrowce dziecięce kurtki. Do każdej z nich przyczepił kartkę z napisem: "jeżeli Twojemu Dziecku jest zimno a brak mu ciepłego ubrania ta kurtka jest właśnie dla niego. Niech go ogrzeje w zimne dni. Twój Przyjaciel Marcin”. Dzięki nagłośnieniu akcji i hojnym darczyńcom, w Warszawie na najmłodszych zmarzluchów czeka obecnie około 150 kurtek.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat