Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Zdrowie

Opiekowała się nieszczepionymi dziećmi i zmarła

Artykuł

Młoda przedszkolanka, która sprawowała pieczę nad nieszczepionymi maluchami, zaraziła się od nich meningokokami, co przyczyniło się do jej śmierci.

Opiekowala sie nieszczepione dzieci zmarla
Autor: pixabay.com

Do mediów przedostała się wiadomość o niedawnym zgonie pewnej 24-latki, która była zatrudniona we wrocławskim przedszkolu. Miała tam styczność z kilkulatkami, które nie były szczepione na meningokoki. To właśnie te bakterie przedostały się do organizmu przedszkolanki i spowodowały zgon 24-latki. Wpływ na to miała przypuszczalnie obniżona odporność kobiety, spowodowana pewnym schorzeniem, na które cierpiała opiekunka maluchów. Z powodu tego tragicznego zdarzenia, zaleca się przebadanie nieszczepionych dzieci z przedszkola nr 43 we Wrocławiu przez lekarzy rodzinnych.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 4.4/5. Oceniono 2 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat