Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Okrutny żart lekarza przy ciężarnej

Artykuł

Jeden z zatrudnionych na Pomorzu lekarzy w szokujący sposób zażartował z kobiety, która martwiła się o zdrowie swojego poczętego sześć miesięcy wcześniej dziecka.

Okrutny zart lekarza ciezarna
Autor: pixabay.com

Brak empatii i czarny humor zaprezentował niedawno lekarz z Bytowa (województwo pomorskie), który podczas badania USG, do spodziewającej się potomka kobiety miał powiedzieć: „płód jest obumarły”. Wprawdzie medyk poinformował po chwili swoją pacjentkę, że jego słowa były żartem, ale niepokojąca się o stan zdrowia swojego maleństwa pani Kamila D., poczuła się okrutną wypowiedzią lekarza bardzo oburzona. Niesmaczny żart pracownika szpitala zwiększył stres przyszłej mamy, tym bardziej, że zgłosiła się ona do szpitala w Bytowie z powodu skurczów, bólu brzucha oraz tego, że cierpi na epilepsję. Korzystająca z usług bytowskiego szpitala kobieta złożyła oficjalną skargę na zachowanie badającego ją lekarza, a całą sprawę rozgłosiła w Internecie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 2 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat