Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Okrutnie zażartowali ze swojego dziecka

Artykuł

Pewna amerykańska para doprowadziła do rozpaczy swoją kilkuletnią córeczkę, pseudo żartem. Dziecko długo nie mogło przestać płakać.

Okrutnie zazartowali dziecko
Autor: pixabay.com

Cole i Savannah LaBrant są popularnymi amerykańskimi youtuberami. Ich filmiki i konto na Instagramie ogląda miliony ludzi. To małżeństwo z dwojgiem dzieci od dawna dzieli się w Internecie swoim codziennym życiem. Robi to w tak interesujący, naturalny i urzekający sposób, że ciągle przybywa im fanów. Ich niedawny primaaprilisowy psikus nie spodobał się jednak sporej ilości Internautów. Cole i Savannah poinformowali bowiem swoją 6-letnią córeczkę Everleigh, że będą musieli pozbyć się z domu na stałe, ukochanego czworonoga dziewczynki: pieska o imieniu Carl. Gdy dziecko usłyszało przerażającą nowinę o niespodziewanym rozstaniu ze swoim szczekającym przyjacielem, zrobiło się bardzo, bardzo smutne. Okrutny żart swoich opiekunów, wzięło bowiem całkiem na poważnie. Nagrana reakcja kilkulatki i jej łzy poruszyły miliony widzów. Na nieczułych youtuberów posypała się lawina krytyki.

Film został usunięty z Internetu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat