Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Okradziono chorego 2,5-latka ze Śląska

Artykuł

W minioną niedzielę w Bieruniu ktoś przywłaszczył sobie środki finansowe przeznaczone na dziecięce hospicjum i leczenie małego Fabiana.

Okradziono chore dziecko slask
Autor: pixabay.com

Wykorzystując zamieszanie związane z odbywającym się w Bieruniu na Śląsku Biegiem Pięciu Kopców, nieznany sprawca ukradł skarbonkę z datkami, mającymi wesprzeć m.in. ciężko chorego Fabianka Koćwina. U chłopczyka zdiagnozowano zespół Downa, chorobę serca, astmę i niedoczynność tarczycy. Pieniądze miały wesprzeć jego leczenie i rehabilitację. Pewien łysy mężczyzna średniego wzrostu porwał jednak puszkę z cenną zawartością ze stolika w biurze zawodów i odjechał z nią ciemnym samochodem na rejestracji chrzanowskiej. Przestępcy szuka teraz policja.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat