Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Okradli szkołę. Wynieśli komputery

Artykuł

Nieznani sprawcy włamali się niedawno do jednej z małopolskich szkół i przywłaszczyli sobie znajdujące się tam mienie.

Okradli szkole komputery
Autor: pixabay.com

Policjanci z Andrychowa badają sprawę kradzieży, do jakiej doszło w miejscowym liceum w nocy z poniedziałku na wtorek. Złodzieje z premedytacją wyłamali kratę w oknie wentylacyjnym i dostali się do wnętrza budynku szkoły. Wynieśli z placówki edukacyjnej komputery, artykuły spożywcze ze szkolnego sklepiku oraz środki finansowe. Pieniądze zdobyli dewastując znajdujące się w szkole automaty sprzedażowe. Aby zatrzeć ślady popełnionego przestępstwa, zniszczyli monitoring. Stróżom prawa nie będzie więc łatwo zidentyfikować złodziei. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczekScooby-Doo! i Legenda Miecza

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat