Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Okradli i zdewastowali koszaliński Dom Samotnej Matki

Artykuł

Trwający od maja tego roku remont Domu Samotnej Matki w Koszalinie trwać będzie nadal. Wszystko przez akt wandalizmu.

Okradli zdewastowali
Autor: pixabay.com

Pod koniec listopada, do prowadzonej przez Caritas placówki dla samotnych matek wprowadzić się miały, cieszące się bardzo z tego faktu, podopieczne wraz ze swoimi dziećmi. Nie będzie to jednak możliwe. Nieznani sprawcy włamali się bowiem w nocy z niedzieli na poniedziałek do budynku i ukradli baterie od wanien i umywalek, pozostawiając lejącą się wodę, która zalała spory obszar upiększanego od pół roku ośrodka. Możliwe, że złodzieje połakomili się na armaturę, gdyż chcieli sprzedać ją na złom. Mógł to być jednak także tzw. akt dewastacji z premedytacją, mający na celu zniszczenie wnętrza konkretnego budynku. Sprawę bada policja.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat