Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Okradli grób pomorskiego noworodka

Artykuł

Mama zmarłej Karolinki nagłośniła sprawę kradzieży ozdobnej skrzynki nagrobkowej z bajkowymi postaciami z miejsca pochówku swojej córeczki. Złodziej oddali łup.

Okradki grob noworodka
Autor: pixabay.com

Kilka dni temu do mediów przedostała się informacja o tym, że z dziecięcego grobu ze Starego Cmentarza w Starogardzie Gdańskim, zniknęła biała skrzynka z namalowanymi postaciami z bajek. Pozostawiła ją tam mama zmarłego kilka miesięcy temu noworodka płci żeńskiej. Oburzona postępkiem złodziei kobieta zadzwoniła na policję. Potem pożaliła się tym, co ją spotkało, w Internecie. Odzew był prawie natychmiastowy. Rabusie przestraszyli się rozgłosu swojego czynu i oddali przywłaszczone mienie w stanie prawie nie naruszonym. Najprawdopodobniej za ograbienie grobu dziecka odpowiedzialni są pracownicy nekropolii. Wyjaśnianiem szczegółów zdarzenia zajmuje się cały czas policja.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat