Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Ojciec z córeczką osaczeni przez dziki

Artykuł

Beztroski spacer pewnego ojca i niepełnosprawnej córki po mysłowickim lesie zamienił się w koszmar, kiedy nagle przyuważyły ich obecność cztery dziki.

Ojciec corka dzik
Autor: pixabay.com

To miał być spacer jakich wiele. Mieszkaniec śląskich Mysłowic postanowił spędzić trochę czasu na rekreacji z kilkuletnią córeczką. Gdy znajdowali się na ulicy Stadionowej, niespodziewanie z lasu wyłoniły się potężne dziki, które ruszyły z impetem w ich stronę. Widząc groźnie wyglądające zwierzęta, spacerowicz zaczął wycofywać się z dzieckiem w stronę lasu i ugrzązł z córeczką w błocie. Nie mogąc wydostać się z przeszkody, zadzwonił po straż pożarną i poprosił strażaków o pomoc. Na miejsce zdarzenia wysłano zastęp ratunkowy oraz policję. By odstraszyć masywne zwierzęta, zastosowano sygnalizację świetlną i dźwiękową. Ku radości ojca i jego córki działania strażaków nie pozostały bez echa. Spłoszone dziki uciekły do lasu. Uratowanymi zajęli się policjanci, gdyż strażacy otrzymali wezwanie do pożaru. Wskutek tych niecodziennych i niemiłych przeżyć ojciec niepełnosprawnej kilkulatki na pewno przez dłuższy czas będzie omijał tereny leśne, aby podobna sytuacja nie sprowadziła zagrożenia na jego bezbronne dziecko.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat