Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Ogromne szczęście matki z małym dzieckiem

Artykuł

W skutek nieuwagi, kobieta z małym potomkiem wpadła na torowisko, wprost pod nadjeżdżające metro. Nie doznali obrażeń.

Ogromne szczescie matka male dziecko
Autor: pixabay.com

W miniony piątek na londyńskiej stacji metra Baker Street doszło do niebezpiecznego i zadziwiającego zdarzenia. Zajęta czytaniem rozkładu szybkiego pociągu mama małego dziecka podeszła tak blisko krawędzi peronu, że razem z wózkiem, w którym znajdowała się jej pociecha, przewróciła się na torowisko. Na ratunek swoim najbliższym ruszył ojciec dziecka. W tym momencie na stację zaczął wjeżdżać pociąg metra. Zgromadzeni na peronie ludzie zaczęli krzyczeć. Niefrasobliwa rodzina miała niewyobrażalne szczęście, udało jej się bowiem schronić we wgłębieniu między torami. Pojazd nie zdołał więc zmiażdżyć trójki uczestników tego dramatycznego zdarzenia, przejechał bowiem nad nimi. Dzięki ukryciu się w szczelinie torowiska, nie doszło do tragedii. Dziecku i jego rodzicom nic się nie stało.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat