Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Ogromna rzeźba przygniotła ukraińskie dziecko

Artykuł

W jednym z ukraińskich parków na 10-letnią dziewczynkę runęła niedawno 200-kilogramowa figura niedźwiedzia. Skutki były tragiczne.

Rzezba ukrainskie dziecko
Autor: pixabay.com

W minioną niedzielę, w znajdującym się w południowo-wschodniej Ukrainie popularnym parku miejskim Dębowy Gaj doszło do bardzo smutnego zdarzenia. Sporych rozmiarów drewniana rzeźba przygniotła tam bowiem w pewnym momencie 10-letnią dziewczynkę. Dziecko trafiło do szpitala w Zaporożu. Obrażenia poszkodowanej były tak poważne, że mała Ukrainka, mimo starań lekarzy, zmarła. Toczące się aktualnie śledztwo ma wskazać winnych nieodpowiedniego zabezpieczenia figury. Postawiony zostanie im najprawdopodobniej zarzut nieumyślnego zabójstwa.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat