Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Odnalazł dziecko, któremu przypadkowo zniszczył prezent

Artykuł

Dzięki pomocy Internautów pan Wiesław z Wielkopolski odszukał chłopca, którego niechcący pozbawił ulubionej piłki.

Odnalazl dziecko zniszczyl prezent
Autor: pixabay.com

57-letni Wiesław S. przejeżdżał jakiś czas temu samochodem przez Leszno. Pod kołami prowadzonego przez niego pojazdu pojawiła się w pewnym momencie piłka, którą bawił się w pobliżu jezdni pewien chłopiec. Zabawka nie przetrwała bliskiego kontaktu z autem pana Wiesława. Została zniszczona. Dziecko niezmiernie przejęło się utratą kulistego przedmiotu. Z jego oczu trysnęły łzy. Rozpacz malca tak bardzo utkwiła w pamięci pana Wiesława, że gdy już wrócił do domu, postanowił odnaleźć chłopca, któremu zniszczył zabawkę. Dzięki zaangażowaniu Internautów, którzy udostępniali wiadomość wielkopolanina swoim znajomym, udało się 57-latkowi skontaktować z mamą poszkodowanego Kamila i umówić na wręczenie nowej piłki.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat