Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Odłączył się od babci i wsiadł do pociągu

Artykuł

Pewien 4-latek postanowił samodzielnie przejechać się pociągiem. W jednym z wagonów przyuważył go konduktor.

Odlaczyl sie babcia pociag
Autor: pixabay.com

W minioną sobotę, na przejażdżkę pociągiem relacji Praga-Warszawa Wschodnia wybrał się bez asysty osoby dorosłej: ciekawy świata kilkulatek. Chłopczyk wykorzystał fakt, że opiekująca się nim babcia spuściła go na parę chwil z oczu. Dziecko wsiadło do składu na stacji Chałupki. 4-latkiem bez nadzoru rodzicielskiego zainteresował się konduktor, który poinformował o sytuacji centrum powiadamiania ratunkowego. Następstwem telefonu pracownika kolei było to, że na stacji Wodzisław Śląski na chłopczyka czekali już policjanci, którzy zadbali o to, by maluch jak najszybciej trafił pod opiekę swojej mamy.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat