Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Nastolatek

Odkrycie nastolatka może pomóc bardzo wielu chorym

Artykuł

14-letni Heman Bekele z USA otrzymał niedawno tytuł: Najwybitniejszego Młodego Naukowca Ameryki”. Chłopiec opracował produkt przydatny w leczeniu czerniaka.

Odkrycie nastolatka
Autor: youtube.com/@NYSEofficial

Kosztuje niecałe dwa złote i pomóc może osobom, u których zdiagnozowano raka skóry. Mowa o unikalnym mydle w kostce, zawierającym cząsteczki stymulujące układ odpornościowy człowieka, które jest pomysłem ucznia dziewiątej klasy gimnazjum w Wirginii: Hemana Bekele. Nagrodzony prestiżowym tytułem Najwybitniejszego Młodego Naukowca Ameryki nastolatek marzy o założeniu organizacji non-profit, której działacze zajmowaliby się rozprowadzaniem leczniczego mydła wśród potrzebujących. “Chciałem, aby mój pomysł był nie tylko świetny pod względem naukowym, ale także dostępny dla jak największej liczby osób” - powiedział 14-latek prezentując swój pomysł podczas konkursu, w którym zajął zaszczytne pierwsze miejsce.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Między nami żywiołami Miss Kraken

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat