Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Prawo

Odebrali jej 500 plus przez manicure

Artykuł

Pewna mieszkanka północnej Polski straciła świadczenie 500 plus, bo wydała pieniądze na zabieg kosmetyczny i utrzymanie partnera.

Odebrali 500plus manicure
Autor: pixabay.com

Do mediów przedostała się wiadomość o decyzji urzędników jednego z warmińsko-mazurskich ośrodków pomocy społecznej, dotyczącej odebrania 500 plus kobiecie, która nieodpowiednio gospodarowała środkami finansowymi z państwowego programu pomocy polskim rodzinom. Jest to z pewnością przestroga dla tych wszystkich rodziców, którzy traktują 500 plus jako zastrzyk gotówki, który mogą wydawać w dowolny sposób. Przypadek kobiety z północy Polski pokazuje bowiem, że aparat urzędniczy stara się nadzorować ten jakże ważny państwowy program i pilnować, aby świadczenie 500 plus nie było przez opiekunów nieletnich bezmyślne marnotrawione.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat