Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Odebrała w samolocie poród. Jest laryngologiem

Artykuł

Mimo że jej profesja to nie położnictwo, Alena Fedczenko z Ukrainy pomogła przyjść na świat dziecku jednej z pasażerek samolotu linii Qatar Airlines. Kobieta stała się bohaterką lotu.

Turkish airlines
Autor: pixabay.com

W miniony wtorek wieczorem podczas lotu na wakacje, wykonująca zawód laryngologa Alena Fedczenko, usłyszała w samolocie komunikat, że potrzebny pilnie jest lekarz. Okazało się bowiem, że jedna z podróżujących ciężarnych niespodziewanie zaczęła rodzić. Ukrainka zgłosiła się do udzielenia pomocy brzemiennej. Dzięki posiadanej wiedzy medycznej, znakomicie poradziła sobie w roli osoby odbierającej poród. Wszystkich obecnych w samolocie ucieszył bardzo fakt, że wydanie na świat zdrowego noworodka obyło się bez komplikacji. Pani laryngolog podziękowano owocami, szampanem oraz zaproszeniem do kontynuacji lotu w klasie biznesowej. Dziecko i jego mama trafili do szpitala w Kalkucie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat