Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Ocalił dziecko przed wypadnięciem z balkonu

Artykuł

22-letni imigrant z Afryki Zachodniej uratował we Francji zwisającego z balkonu 4-latka.

Pijany ojciec 4latka balkon
Autor: pixabay.com

W minioną sobotę w jednej z paryskich dzielnic, na wysokości czwartego piętra pewnej nieruchomości, doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. Pod nieobecność rodziców kilkuletniemu chłopczykowi udało się dostać na zewnętrzny balkon mieszkania i niebezpiecznie przechylić przez balustradę. Zwisające małe dziecko o krok od groźnego upadku przyuważyli przechodnie. W krótkim czasie pod blokiem zebrał się tłum ludzi. Obok zbiegowiska przechodził 22-letni empatyczny Malijczyk, który widząc malucha w potrzebie, bez wahania ruszył mu na ratunek. Mężczyzna zaczął zwinnie wspinać się od balkonu do balkonu, aż dotarł na wysokość czwartego piętra. Udało mu się wciągnąć 4-latka do mieszkania. Wyczyn Afrykańczyka odbił się szerokim echem we francuskich mediach. Z racji tego, że wdrapanie się na balkon zajęło 22-latkowi niecałą minutę, zyskał przydomek: „Spidermana”. Za swój bohaterski czyn mężczyzna otrzymał podziękowanie z rąk samego prezydenta Francji. Emmanuel Macron obiecał Malijczykowi pomoc w stałym osiedleniu się nad Sekwaną i uzyskaniu obywatelstwa Francji.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat