Jeden z najbardziej malowniczych regionów Polski wprowadza od jesieni nowy bon turystyczny. Będzie można korzystać z niego do grudnia.

Autor: freepik.com
Miłośników województwa warmińsko-mazurskiego ucieszyć powinien fakt, że region ten pod koniec września ma w planach uruchomienie bonu turystycznego. Dzięki pilotażowej wersji programu, mającego na celu zwiększenie liczby turystów w tak zwanym sezonie niskim, od października do grudnia, osoby, które zakwalifikowane zostaną do programu, będą mogły skorzystać z dopłaty do przynajmniej dwóch noclegów w wysokości od 200 do 500 złotych. Na realizację bonu turystycznego władze województwa warmińsko-mazurskiego mają wydać 2 miliony złotych.
Iwona Trojan
Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.


