Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Nowa moda: rzucanie dzieckiem w rytm muzyki

Artykuł

Rzut dzieckiem podczas tańca - taki trend Tik Tokowy zauważyć można w niektórych krajach.

Tik tok
Autor: freepik

Różnego rodzaju wyzwania z udziałem dzieci pojawiają się w Internecie jak grzyby po deszczu. Jednym z najnowszych jest nagranie krótkiego filmiku z udziałem rodziców i ich młodego potomka, na którym wyraźnie widać wyrzucenie dziecka  z kadru podczas tańca do piosenki rapera Blueface zatytułowanej: "Baby". Tekst owego utworu muzycznego zawiera słowa: "nie ma dziecka". W momencie wybrzmienia tej frazy rodzice biorący udział w wyzwaniu, rzucają swoją pociechą, w taki sposób, aby maluch jak najszybciej zniknął z kadru filmowego. Oby polscy rodzice nie inspirowali się takimi rozrywkami i nie zabawiali się w ten sposób kosztem swoich dzieci. Może się bowiem w przyszłości okazać, że tak obcesowo traktowane pociechy odpłacą się kiedyś swoim najbliższym równie “pomysłowymi” aktywnościami.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat