Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Nowa moda porodowa wśród Rosjanek

Artykuł

Niektóre ciężarne pragną urodzić dziecko w wyjątkowym miejscu, np. w wodach Morza Czerwonego.

Porod morze czerwone
Autor: facebook.com/FlashTrips

Rekordy popularności biją aktualnie w Internecie zdjęcia z porodu pewnej Rosjanki, która zdecydowała się wydać na świat potomka w Morzu Czerwonym. Kobieta przyleciała specjalnie do miejscowości Dahab w Egipcie, na wybrzeżu Zatoki Akaba, aby pochwalić się światu fotografiami z porodu odbytego w niezwykłym miejscu. Na zaaranżowanie narodzin latorośli ciężarnej z Federacji Rosyjskiej w wodach morza, wpłynął też z pewnością fakt, że poród w wodzie uważany jest za łatwiejszy dla organizmu. Przy pojawieniu się na świecie synka Rosjanki asystował m.in. ojciec dziecka.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat