Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Niezwykłe zdjęcia dziecka wykonującego „męskie czynności”

Artykuł

Pewien ojciec z Ameryki, używając photoshopa, tworzy godne uwagi zdjęcia swojego małego synka. Wywołują szeroki uśmiech.

Dziecko meskie czynnosci
Autor: boredpanda.com/baby-ryan-does-manly-things

Matt Macmillan z USA to ogromny miłośnik fotografii i tata małego Ryana. Chłopczyk jest oczkiem w głowie swoich rodziców, gdyż urodził się jako wcześniak i pierwsze tygodnie życia spędził w szpitalu na oddziale intensywnej terapii. Mężczyzna postanowił stworzyć dla synka unikalny album ze zdjęciami, który zamierza mu pokazać, gdy potomek dorośnie. Korzystając z programu graficznego do obróbki zdjęć, Amerykanin "wyczarował" fascynujące i zabawne obrazy. Ich cechą wspólną jest to, że pokazują dziecko i różne "męskie czynności". Fotografie trafiły do Internetu i zachwycają coraz większą ilość użytkowników. Podziwiać można m.in., jak mały Ryan łowi ryby, kosi trawnik, podnosi ciężary, rąbie drewno czy reperuje samochód. Od zdjęć trudno się oderwać. Są przeurocze.

Zobacz wszystkie zdjęcia: https://www.boredpanda.com/baby-ryan-does-manly-things

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat