Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Nieznany sprawca podpalił plac zabaw

Artykuł

370 tysięcy złotych kosztował opolski plac zabaw przy skrzyżowaniu ulicy Budowlanych i Nysy Łużyckiej, który spłonął w nocy z 12 na 13 marca 2023, w wyniku podpalenia.

Plac zabaw032023
Autor: freepik.com

Mieszkające w Opolu w okolicach ulicy Budowlanych i Nysy Łużyckiej dzieci nie będą mogły w najbliższym czasie korzystać z nowo wybudowanego dla nich placu zabaw. Ktoś miejsce rozrywki dla najmłodszych  niedawno bowiem podpalił. Pech chciał, że plac zabaw nie został jeszcze otwarty. Ani jedno opolskie dziecko nie zdążyło więc jeszcze skorzystać ze znajdujących się tam  atrakcji. "Plac zabaw spłonął i nie nadaje się do użytku" - przekazała mediom rzeczniczka  straży pożarnej. Policja zabezpieczyła okoliczny monitoring. Stróże prawa mają nadzieję, że dzięki temu uda się, prędzej czy później, ustalić sprawcę pożaru i dopilnować tego, aby został surowo za swój czyn, w imieniu poszkodowanych dzieci, ukarany.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Dziwny świat

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat