Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Nietypowy konkurs z udziałem dzieci zaszokował internautów

Artykuł

Uczniowie jednej z amerykańskich szkół brali udział w konkursie, który oburzył i zniesmaczył opinię publiczną. Konkurs wywołał ogromny skandal.

Nietypowy-konkurs-dzieci
Autor: twitter.com/libsoftiktok

Jakiś czas temu uczniom ze szkoły Deer Creek High School w Oklahomie zaproponowano udział w bardzo oryginalnym konkursie. W ramach urozmaicenia zbiórki na rzecz wsparcia kawiarni zatrudniającej niepełnosprawnych uczniów, dzieci zlizywały masło orzechowe ze stóp osób dorosłych. Video, na którym zarejestrowano tę szokującą zabawę trafiło do Internetu i do mediów. Wywołało w Stanach Zjednoczonych prawdziwy skandal. ,,Nie do wiary” - komentowało ów konkurs wielu Amerykanów. ,,Kto to wymyślił?” W efekcie krytyki, jaka spadła na szkołę, której uczniowie zlizywali słodki przysmak ze stóp osób biorących udział w konkursie, dyrekcja i pracownicy przyznali, że ,,szkoła dopuściła się niedociągnięć podczas organizacji zbiórki za co bardzo przeprasza”. Sprawą skandalicznego turnieju będzie zajmował się Amerykański Departament Edukacji. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat