Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Nietypowa zniżka dla rodziców zainteresowała internautów

Artykuł

Nie brakuje firm, sklepów i usługodawców oferujących rabaty dla rodziców z dziećmi. Okazuje się jednak, że taka zniżka może stać się czasami naprawdę kontrowersyjna.

Nietypowa-znizka-rodzice
Autor: freepik.com

Pewna brytyjska restauracja zebrała niedawno sporo krytycznych opinii od internautów dlatego, że zaoferowała specjalne zniżki na jedzenie w swoim lokalu dla rodziców z grzecznymi dziećmi. Jeśli najmłodsi goście spełniają standardy grzeczności pracowników i właścicieli owej restauracji, nie hałasują, nie biegają, nie przeszkadzają innym jedzącym, ich rodzice płacą trochę mniej za zamówione dania. ,,Absurdalna zniżka” - komentują internauci. ,,To szaleństwo i głupota ze strony restauracji. Pozwolenie, aby ktoś oceniał  każdy stolik z dziećmi, jest śmieszne”. ,,A co jeśli rodzina otrzyma zniżkę, wróci i nie otrzyma je ponownie?” ,,Zastanawiam się, jaki był dla szefa punkt krytyczny, który skłonił go do wdrożenia rabatu”.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat