Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Nietypowa prośba 9-latka do polityka

Artykuł

Kreatywny Ignaś z Kalisza poprosił prezydenta Słupska o wsparcie w wyborach do samorządu uczniowskiego. Polityk spełnił życzenie chłopca.

9latek polityka
Autor: facebook.com/RobertBiedron

Szkolne wybory to dla wielu dzieci bardzo ważna sprawa. Nic więc dziwnego, że uczęszczający do szkoły podstawowej w Kaliszu 9-letni Ignaś postanowił zdeklasować konkurencję przy pomocy nietuzinkowego działania. Chłopiec zaapelował do sprawującego urząd prezydenta Słupska słynnego polityka Roberta Biedronia o pomoc w dostaniu się do samorządu uczniowskiego. „Robercie Biedroniu, poprzesz mnie w wyborach?” - zapytał w mediach społecznościowych ambitny i odważny 9-latek. Przedstawiciel władz samorządowych ze Słupska nie zwlekał z odpowiedzią. Do Internetu trafiło zdjęcie Roberta Biedronia, trzymającego w rękach białą kartkę z napisem: „Ignaś, mój kandydat do samorządu uczniowskiego”.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat