Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Zdrowie

Nieświadomie truła swoje dzieci

Artykuł

Pewna Nowozelandka odkryła niedawno, że w pudełkach, do których co dzień pakuje swoim pociechom drugie śniadania, ukryta jest szkodząca im pleśń.

Nieswiadomie trula dzieci
Autor: facebook.com/grace.bollen

Będąca mamą dwójki dzieci Grace Bollen z Nowej Zelandii zaapelowała do rodziców z całego świata, aby bacznie przyjrzeli się lunchboxom, do których wkładają produkty spożywcze, które konsumują potem ich pociechy. Mimo że kobieta codziennie myła bowiem pudełka śniadaniowe, zanim umieszczała tam jedzenie dla swojego potomstwa, dostrzegła w jednym z nich czarną plamkę w rogu. Po rozmontowaniu posiadanych lunchboxów, okazało się, że zawierają one mnóstwo pleśni. Pani Bollen ma teraz wyrzuty sumienia, że jej dzieci ponad rok jadły lunche z pudełek, w których notorycznie i podstępnie rozmnażała się pleśń. Jak zaś powszechnie wiadomo, jest ona bardzo dla zdrowia ludzkiego szkodliwa. Nowozelandka opublikowała na swoim profilu społecznościowym prośbę do rodziców, o niekupowanie pudełek, w których nie można wyczyścić dokładnie wszystkich części.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat