Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Niespodziewany efekt zabawy dziecka telefonem

Artykuł

Synek pewnej pary z Nowej Zelandii, w czasie korzystania z telefonu mamy i taty, kupił przypadkowo rodzicom bilety na lot do Brazylii.

Niespodziewany efekt dziecko telefon
Autor: pixabay.com

Gdy rodzice pewnego 13-latka z Nowej Zelandii jakiś czas temu zorientowali się, że z ich konta bankowego zniknęło nagle 2400 dolarów nowozelandzkich, czyli około 6 tysięcy złotych, bardzo poważnie się zaniepokoili. Okazało się, że przyczynił się do tego ich synek, który podczas zabawy ich starym telefonem, dokonał zakupu online: biletów lotniczych do Brazylii. Chłopiec fascynuje się bowiem podróżami. Przejęta zdarzeniem nowozelandzka para rozpoczęła akcję odkręcania „wybryku” swojego potomka. Wybrane przez 13-latka linie lotnicze z wyrozumiałością na szczęście podeszły do prośby rodziców chłopca o anulowanie transakcji i zwrot kosztów zakupionych biletów. Bez zbędnej zwłoki przelały na wskazane konto przyjętą uprzednio kwotę. Przewoźnik wziął bowiem pod uwagę fakt, że sprawca całego zamieszania jest dzieckiem autystycznym.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat