Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Niemowlę z sześcioma kolczykami

Artykuł

Pewna będąca miłośniczką kolczyków młoda mama przekłuła uszy swojej małej córeczki w kilku miejscach. Internauci nie kryją dezaprobaty.

Niemowle6kolczykow
Autor: freepik.com

Trzy złote kuleczki w jednym uchu, trzy złote kuleczki w drugim. Takie ozdoby zafundowała swojemu dziecku w wieku niemowlęcym mama, o której zrobiło się głośno w Internecie.”Przykro się na to patrzy” - komentują użytkownicy mediów społecznościowych. “Czy ci rodzice nie mają serca?”. “Takie kolczyki bardzo długo się goją”. Nie brakuje osób, które współczują owemu niemowlakowi  z kilkoma złotymi ozdobami w uszach tego, że jego rodzicielka kilkakrotnie przekłuła mu uszy, nie licząc się zupełnie z tym, że dziecko czuć może  z tego powodu ogromny dyskomfort, a jego młody organizm może długo się po tym regenerować. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat