Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Niemowlę wydobyte spod gruzów

Artykuł

W okolicach Neapolu doszło 21 sierpnia do trzęsienia ziemi. Spod gruzów zawalonych budynków udało się uratować 7-miesięczne dziecko.

Niemowle wydobyte spod gruzow
Autor: pixabay.com

Około 21.00 w poniedziałkowy wieczór zatrzęsła się ziemia na włoskiej wyspie Ischia, m.in. w miasteczku Casamicciola. Wskutek zdarzenia, zawaliło się tam co najmniej 6 budynków. Nic dziwnego, wstrząsy miały siłę ponad 4 stopnie w skali Richtera. Gdy tylko ziemia przestała się trząść, ratownicy i strażacy rozpoczęli wydobywanie mieszkańców spod gruzów. We wtorek rano służbom ratunkowym udało się dostać do 7-miesięcznego chłopczyka, który na szczęście nie doznał żadnych obrażeń w wyniku poniedziałkowego trzęsienia ziemi. Odnalezienie i wydobycie dziecka strażacy nazwali „cudem”. Zupełnie bowiem nie spodziewali się, że możliwe jest, aby niemowlak przetrwał tyle godzin w ekstremalnych warunkach i nie został podczas trzęsienia ziemi: ranny.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat