Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Niemowlę ugryzło w palec księcia Williama

Artykuł

Podczas niedawnej wizyty księcia Williama w Singapurze doszło do zaskakującego zdarzenia: ośmiomiesięczne dziecko ugryzło brytyjskiego następcę tronu w palec.

Niemowle ugryzlo ksiecia williama
Autor: youtube.com/@theindependent

Książę Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej z dynastii Windsorów, zwany w mediach potocznie księciem Williamem, odbywał na początku listopada kilkudniową wizytę w Singapurze. Udał się tam m.in. po to, aby wziąć udział w rozdaniu nagród Earthshot Prize, nagród przyznawanych osobom działającym na rzecz  ochrony środowiska. Przy okazji pobytu w Singapurze książę wyraził życzenie spotkania z ludźmi, którzy chcieli go poznać. Gdy rozmawiał z rodzicami ośmiomiesięcznego chłopca, dziecko zbliżyło w pewnym momencie swoją głowę do gościa z Wielkiej Brytanii i ugryzło księcia Williama w palec. Nagranie  z incydentu trafiło do Internetu i stało się hitem Sieci. “Dziecko posmakowało królewskiego życia” - skomentował zdarzenie jeden z angielskich dzienników.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Między nami żywiołami Miss Kraken

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat