Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zdrowie

Niemowlak z elektronicznym papierosem

Artykuł

Pewna nieodpowiedzialna ciocia pozwoliła niemowlęciu zaciągnąć się papierosem. Sprawą zainteresowała się policja.

Niemowlak e papieros
Autor: freepik.com

Do mediów przedostała się informacja o pewnej mieszkance Australii, która poczęstowała 10-miesięczne dziecko elektronicznym papierosem. Nagranie, na którym uwieczniono tę scenkę, trafiło do Internetu. O kontrowersyjnym wideo powiadomiono policję. W skutek interwencji stróżów prawa, niemowlę, które spróbowało, jak smakuje e-papieros, trafiło na kontrolę medyczną do szpitala. Specjaliści medyczni  przeprowadzili poważną i pouczającą  rozmowę z najbliższymi krewnymi dziecka. Matka niemowlęcia, które miało  w ustach elektorniczny papieros, zobowiązała się postępować zgodnie z uwagami skierowanymi do niej przez medyków. "Jedyną rzeczą, którą powinny wdychać dzieci, to czyste, świeże powietrze" - wypowiedział się dla mediów, powiadomiony o sprawie, pracownik Uniwersytetu z Sydney. "Każde dziecko zasługuje na rodzica, ale nie każdy rodzic zasługuje na dziecko" - komentują incydent  z elektronicznym papierosem internauci.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat