Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Niedźwiedź polarny rzucił się na kobietę i chłopca

Artykuł

Tragiczne zdarzenie na Alasce: agresywny niedźwiedź zaatakował kobietę i dziecko. Żadne z nich nie przeżyło.

Niedzwiedz polarny
Autor: freepik.com

Do mediów przedostała się informacja o bardzo smutnym skutku bliskiego spotkania mieszkańców Alaski z  niedźwiedziem polarnym. W okolicy miasteczka Wales dzikie zwierzę zaczęło kilka dni temu niespodziewanie ścigać grupę osób. Wśród nich była kobieta i chłopiec. Nie udało im się niestety uciec przed drapieżnikiem. Atak niedźwiedzia okazał się atakiem śmiertelnym. Aby nie było kolejnych ofiar, zwierzę zostało zastrzelone przez jednego z mieszkańców Alaski. Miejscową społeczność bardzo poruszyła śmierć kobiety i chłopca. Jak podaje gazeta "Anchorage Daily News" do podobnej sytuacji doszło w 1990 roku. W wyniku agresywnego zachowania niedźwiedzia polarnego życie straciła jednak wtedy tylko jedna osoba.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Między nami żywiołami Miss Kraken

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat