Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Niebezpieczny trend z Tik Toka - oblewanie dzieci wodą

Artykuł

Coraz głośniej o niezbyt odpowiedzialnej modzie, jaka zapanowała na Tik Toku. Rodzice żartują tam ze swoich pociech w sposób, który może szkodzić ich poczuciu bezpieczeństwa.

Oblewanie dzieci woda
Autor: freepik

Nagrania, na których rodzice oblewają niespodziewanie swoje dzieci wodą mnożą się na Tik Toku jak grzyby po deszczu. Przed tą z pozoru niewinną i zabawną rozrywką mam i ojców przestrzegają eksperci. Wylewanie na malucha  butelki wody może bowiem bardzo negatywnie wpływać na psychikę dziecka. Takie lekkomyślne zachowanie dorosłych nadszarpnąć może zaufanie potomka do rodzica, może wywołać w nim stres, strach, a nawet spowodować wieloletnią traumę. „W tym idiotycznym trendzie nie ma za grosz empatii, która stanowi jeden z fundamentów istnienia społeczeństw” – uważa nawet dr Jakub Andrzejczak, profesor Wielkopolskiej Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat