Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Nie przyjęli ciężarnej do szpitala, bo nie miała zaświadczenia

Artykuł

Brak okazania potwierdzenia od ginekologa o byciu brzemienną utrudnił trochę codzienność pewnej kobiety z widocznym ciążowym brzuszkiem.

Nie przyjeli ciezarna szpital
Autor: pixabay.com

W Centralnym Szpitalu Klinicznym przy ulicy Banacha w Warszawie kobieta w zaawansowanej ciąży nie została jakiś czas temu przyjęta do alergologa, gdyż nie miała przy sobie zaświadczenia od ginekologa o tym, że spodziewa się dziecka. Mimo że znajdująca się w siódmym miesiącu ciąży pani Anna pokazała w rejestracji medycznej kartę ciąży oraz skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu do specjalisty od schorzeń alergicznych, odmówiono jej prawa do wizyty lekarskiej. Ciężarna udała się więc do innej stołecznej placówki medycznej. Tam bez problemu została zarejestrowana do alergologa. Po nagłośnieniu sprawy, odesłana z kwitkiem kobieta w ciąży, otrzymała pisemne przeprosiny podpisane przez dyrektora szpitala przy ulicy Banacha. Szpital zapowiedział dołożenie starań, aby uniknąć w przyszłości podobnych zdarzeń.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat