Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Podróże

Nie pozwolili dziecku wnieść zabawki do samolotu

Artykuł

Tata pewnego 6-latka poskarżył się na pracowników warszawskiego lotniska. Personel podpadł mężczyźnie tym, że zabronił wniesienia do samolotu zabawki - pistoletu.

Nie pozwolili zabawka samolot
Autor: freepik.com

Kwestie bezpieczeństwa pasażerów to dla pracowników warszawskiego lotniska Chopina priorytet. Z tego powodu jakiś czas temu skonfiskowano pewnemu dziecku zabawkowy pistolet na wodę, umilacz czasu z motywem dinozaura. Ojciec rozpaczającego z tego powodu 6-latka podzielił się tą informacją z Internautami, nie omieszkając wspomnieć o tym, że jego pociecha na wieść o tym, że nie będzie miała przy sobie podczas lotu ulubionej zabawki, zalała się łzami. Młody rodzic uważa zakaz wnoszenia zabawek imitujących broń na pokład samolotów za przesadę. Obsługa lotniska jest oczywiście innego zdania. "Przepisy są jasne. Przepisy są dla wspólnego bezpieczeństwa" - tłumaczy personel warszawskiego lotniska. "Na wysokości 10 kilometrów nikt nie będzie analizować czy to zabawka, czy prawdziwa broń stylizowana na zabawkę". "Przykro nam z powodu płaczu dzieci, ale przepisy są również dla ich bezpieczeństwa".

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat