Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Zdrowie

Nie mogli wybudzić dziecka z leżakowania

Artykuł

Pracownice przedszkola w Oleśnicy nie były w stanie wybudzić ze snu jednej ze swoich podopiecznych. Wezwały więc do kilkulatki pogotowie ratunkowe i służby ratownicze.

Dziecko lezakowanie
Autor: pixabay.com

Z powodu zbyt niskiego poziomu cukru we krwi jedna z dziewczynek uczęszczających do Przedszkola nr 6 w Oleśnicy, w województwie dolnośląskim, nie wybudziła się ze zwyczajowego leżakowania. Zaniepokojone tą sytuacją opiekunki, zadzwoniły po pomoc medyczną. Dziecko zostało przewiezione do szpitala. Gdy dziewczynka odzyskała przytomność, ustalono, że przyczyną problemów z postawieniem dziewczynki na nogi, był spadek cukru we krwi kilkulatki.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat