Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Nie mogła odróżnić swoich dzieci, więc poszła na policję

Artykuł

Pewna młoda mama miała problemy z rozróżnieniem swoich jednojajowych bliźniaków. Wybrała się na komisariat, aby tam pobrano od dzieci odciski palców.

Odciski dloni
Autor: freepik.com

Udzielająca się w mediach społecznościowych Sofi Rodriguez to mama bliźniaków jednojajowych. Ta mieszkająca w Argentynie kobieta przyznała niedawno publicznie, że gdy pewnego dnia nie mogła odróżnić swoich dzieci, udała się z tym problemem na policję i poprosiła stróżów prawa o zeskanowanie odcisków palców maluchów w celu ich oficjalnej identyfikacji. Po pobraniu odcisków palców, okazało się, że dzieci pani Rodriguez nie figurują w policyjnych rejestrach. Młodej mamie pomogło dopiero jedno z argentyńskich ministerstw. Urzędnicy dopasowali odciski palców do każdego z bliźniaków. Dzięki pomocy władz,  kobieta nazywa teraz swoje dzieci właściwymi imionami.  Po zaznajomieniu się  z tą historią internauci zdradzają pani  Rodriguez swoje patenty na rozróżnianie  bliźniąt. "Malowałam paznokcie dzieciom" - napisała  jedna  z mam. "Przekuliśmy uszy naszym dziewczynkom i wkładaliśmy im różne kolczyki".

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Dziwny świat

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat