Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Nie dali znieczulenia przy cesarce

Artykuł

Pewna Amerykanka będzie dochodzić w sądzie zadośćuczynienia finansowego za to, że szpital, w którym rodziła, nie zapewnił jej znieczulenia podczas cesarskiego cięcia.

Brak znieczulenia cc
Autor: pixabay.com

Podczas wydawania na świat swojego potomka, Delfina Mota z USA przeżyła ogromny koszmar. Młoda Amerykanka twierdzi, że nie otrzymała znieczulenia, mimo że lekarze z kalifornijskiego szpitala zdecydowali się wykonać na jej organizmie cesarskie cięcie. Cierpienie i szok jakiego doznała przez to kobieta sprawiły, że podczas rozcinania jej powłok brzusznych oraz macicy, straciła przytomność. Zanim to jednak nastąpiło, w jej pamięć bardzo wyraźnie wrył się każdy szczegół bolesnego zabiegu. Świeżo upieczona mama zdecydowała, że pozwie szpital za ból, stres i traumę, jaką doznała podczas porodu. Trwa oczekiwanie na rozpatrzenie sprawy i wyrok.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat