Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Nazwali dziecko: Google

Artykuł

Zarejestrowane urzędowo imię potomka pewnej indonezyjskiej pary to: Google.

Nazwali dziecko google
Autor: pixabay.com

Aby w szczególny i unikalny sposób docenić walory popularnej wyszukiwarki internetowej: Google, rodzice pewnego noworodka z Indonezji zdecydowali się nazwać synka jej nazwą. Chcieli bowiem, aby ich pociecha nosiła imię, które inspirowane będzie technologią. Marzy im się również, aby ich potomek był w przyszłości tak użyteczny dla ludzi, jak wyszukiwarka Google. Wśród rozważanych propozycji był także: Windows, iPhone i Microsoft. Ela Karin i Andi Cahya Saputra zdecydowali się jednak ostatecznie na: Google. Przyznali, że długo zwlekali z podjęciem ostatecznej decyzji i że nie żałują swojego wyboru. Zdradzili też, że rodzinie „zajęło trochę czasu zaakceptowanie oryginalnego imienia dziecka”, ale że ich najbliżsi oswoili się już z tym, że mały Google ma takie nietypowe imię.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat