Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Nazwali dziecko Benito Mussolini i mają problem

Artykuł

Rodzice 14-miesięcznego Benito Mussoliniego z Włoch dostali wezwanie do genueńskiego sądu.

20letni brytyjczyk ciaza
Autor: pixabay.com

W związku z tym, że pociecha pewnego włoskiego małżeństwa nazywa się tak samo, jak słynny faszystowski przywódca, otrzymali oni nakaz stawienia się przed sędzią w Genui, aby złożyć wyjaśnienia, dlaczego akurat takie imię nadali swojemu potomkowi. Włoskie organy prawa obawiają się, że mały Benito Mussolini może mieć w przyszłości problemy z powodu swoich personaliów i że może mu to kiedyś bardzo utrudniać codzienne życie. Media z Półwyspu Apenińskiego dotarły do informacji, że rodzice małego Benito nie są spokrewnieni z dobrze znanym na świecie przywódcą Włoch oraz że imię, które nosi aktualnie ich pociecha, to ukłon w stronę dziadka chłopczyka, który od urodzenia tak właśnie się nazywał. Warto przy tej okazji wspomnieć, że słowo: „Benito” wywodzi się z łaciny i oznacza: „tego, o którym się dobrze mówi”. W tym przypadku, może być z tym jednak różnie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat